Ze soutěže do soutěže aneb moje „ Velká soutěž s Mandavou „ II.

3. December 2012 14:39 by paní SinglíkováCappuccino s paní Singlíkovou

Soutěž skončila a vyhrál cheesecake. Moje Pomazánka s tuňákem a kapary, Zapečené papriky a Sýrová roláda obsadily 2. až 11. místo. Nevím které, prostě některé. Jaro Slávik řekl nedávno v televizi, že stříbrná medaile je sentiment a platí jen vítězství.

 Tak jsem byla sentimentální a Mandavu si začalo kupovat několik mých kamarádek, firma Milko stále neměla webové stránky. Zřejmě investice do soutěže byla tak velká, že na ně nezbylo. Anebo ani na ceny?  Časopis F.O.O.D  s vyhodnocením soutěže vyšel už koncem října. Předplatné, které jsem vyhrála, se povedlo, již jsem ve schránce našla druhý časopis, ale termotaška s výrobky firmy Milko nikde. Rozhodla jsem se jednat. Po komplikovaném telefonátu do redakce, kdy jsem musela od spojovatelky, přes redaktorku, po dámy z distribuce všem vysvětlovat, kdo jsem, jaké soutěže jsem se zúčastnila a co jsem to vyhrála, jsem byla ujištěna, že se mi výrobce ještě téhož dne ozve. Další den se mne marketingový ředitel firmy Milko mailem dotázal, zda mi vyhovuje dodání ceny ve 48. týdnu. Překonala jsem pocit těhotné slonice a zjistila, že se jedná o poslední týden v listopadu. Tak jsem se začala těšit.

A opravdu… 48 pondělí mi zavolala milá slečna a v domluvenou hodinu hned 48 úterý mi donesla do kanceláře dvě termotaštičky s výrobky Milko !

Sláva, vše dopadlo dobře a představte si, že i webové stránky firmy Milko fungují!  Konečně! Uf! Prý již od 47 pátku!

Soutěž s Mandavou

podpis Vaše Singlíková

Comments are closed

RECEPTY
PANÍ SINGLÍKOVÉ


METABOLIC
BALANCE


CAPPUCCINO
S PANÍ SINGLÍKOVOU


CESTOVÁNÍ
S PANÍ SINGLÍKOVOU


SHOPPING
S PANÍ SINGLÍKOVOU


La Cucina Italiana

Top kulinářské blogy

Poslední články