Kdo je paní Singlíková

Ludmila Velartová - matka, dcera, sestra, babička, teta, švagrová, manželka, partnerka, přítelkyně, kamarádka, milenka, podnikatelka, cestovatelka, kuchařka – tím vším jsem nebo jsem byla a také jsem paní Singlíková – být singl jsem si nevybrala, život mi to nadělil, ale je to prý trend dnešní doby, takže vlastně žiji velmi moderně.

 

paní Singlíková

 

A jaká jsem? Na to jsem se zeptala pár svých přátel. Chtěla jsem stručné, jasné a samozřejmě pozitivní vyjádření. Jenže všechno bylo jinak, protože můj kamarád Patrik napsal toto:

 

"Mám to štěstí znát paní Singlíkovou už téměř 10 let. Co o ní říct stručně na blogu o vaření? Paní Singlíková je jako švédský stůl dobrých vlastností, raut kreativity a inovace, piknik pohody a legrace, je jako štědrovečerní večeře ve všední den. Umí být sladká jako český med, pálivá jako maďarská paprika, pikantní jako thajská polévka, studená jako italské gazpachio ale i horká jako maliny v Hot Love. Pokaždé jiná, avšak stále svá a originální. Je jedno, jestli k ní jdete na krupicovou kaši nebo středomořské menu o sedmi chodech, vždy je to hostina, svátek, rituál. Paní Singlíková není v kuchyni kuchařka, je to tanečnice vůní a malířka chutí, prostě umělkyně. Její nadšení pro dobré jídlo, a pití, je strhující. Ale hlavně, paní Singlíková vaří s láskou a tu ucítíte v každém soustu.

 

Hodně štěstí s blogem a těším se na další menu... které ještě nebylo...mongolské?:-)

 

Kamarád Patrik

RECEPTY
PANÍ SINGLÍKOVÉ


METABOLIC
BALANCE


CAPPUCCINO
S PANÍ SINGLÍKOVOU


CESTOVÁNÍ
S PANÍ SINGLÍKOVOU


SHOPPING
S PANÍ SINGLÍKOVOU


La Cucina Italiana

Top kulinářské blogy

Poslední články